Sieťky proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú efektívnou ochranou proti hmyzu. Pokiaľ si zvolíte špeciálnu sieťovinu. Môžu siete do okna navyše chrániť proti peľu, prachu a iným nečistotám vo vzduchu – to všetko bez narušenia výhľadu alebo priepustnosti svetla a čerstvého vzduchu. Siete sú vyrobené z extrudovaného hliníka, vďaka tomu sú vysoko odolné a dlho vám vydržia.

Veľkou výhodou sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna šedej farby, ktorá nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Na okne je prakticky neviditeľná.

Rám je vyrobený z hliníka a povrch je striekaný vylučovacím lakom. Siete sa vyrábajú v rámoch pevných, otváracích, rolovacích do vrchu, rolovacích do boku, posuvných. Proti hmyzové siete umožňujú rôzne riešenia montáže na všetky okná a dvere, či už plastové, drevené alebo hliníkové.

Rámy sieťok sú vo farbách biela, hnedá, bronzová, zlatý dub, orech, čerešňa, antracit, strieborná prípadne striekané do Vami vybranej farby.

Sieťky proti hmyzu