Vertikálne žalúzie

Vertikálne látkové žalúzie dotvárajú dizajn kancelárskych aj bytových priestorov, pričom môžu nahrádzať záclony a závesy. Dotvárajú moderný vzhľad priestoru, pričom prepúšťajú slnečné svetlo a v zatvorenom stave zatienia.

Vertikálne žalúzie sa ľahko udržujú v čistote, nakoľko sú dvojnásobne inpregnované (antistatické, čím odpudzujú prach).V ponuke sú žalúzie so šírkou lamiel 89, 127 mm alebo 250 mm. Žalúzie môžu mať šírku až 6 metrov. Ovládajú sa šnúrkou a retiazkou. Spôsoby posúvania lamiel: k ovládaniu, od ovládania, od stredu, do stredu. V ponuke je veľký výber farieb i štruktúry materiálov. Lamely môžu byť látkové, plastové,poprípade látkové zatemňujúce.

Vertikálne žalúzie je možné vyrobiť aj do atypických priestorov – oblúkové, alebo šikmé.

Nature Concept

Nature concept je najnovším a najmodernejším trendom pre interiér domácnosti, kancelárií, konferenčných miestností, kaviarní a reštauračných zariadení. Ako už samotný názov naznačuje, tento typ látok je vyrobený z prírodných materiálov. Základným materiálom pre túto kolekciu je papier.

Látky Nature concept patria do skupiny vertikálnych látok a podobne ako aj vertikálne látkové žalúzie je ich ovládanie veľmi jednoduché- pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých lamiel tvorenými z viac ako 70% papierom (PAP), zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu - vešiačika a v dolnej časti zaťažené vloženým závažím. V ponuke je 10 typov látok v jedinečných kombináciách farieb a odtieňov, ktoré si nájdu svoj priestor v každej miestnosti.

Šnúrkové vertikálne žalúzie

Šnúrkové vertikálne žalúzie sú novým, módnym doplnkom interiérového dizajnu. Sú vhodné do domácností, kancelárií, predajní, barov či kaviarní. V rámci farebnej škály je ich dostupnosť orientovaná až na 27 farebných odtieňov, ktoré umožňujú široký pestrofarebný výber každému zákazníkovi.

Šnúrkové strapce sú na rozdiel od klasických látok široké len 89 mm a ich závesný mechanizmus je založený na takzvanom klip závese, ktorý umožňuje jednoduchú montáž. Voľná priechodnosť medzi šnúry vertikálnej žalúzie zase zabezpečuje bezproblémový prístup k dverovému systému.

Fantázií sa medze nekladú, a preto je nesmiernou výhodou možnosť striedania a kombinovania farieb v žalúzii. Strapce dodávame v šírke 89 mm a dĺžke 3000 mm, takže zákazník si na mieste zvolí poradie, výšku strapcov a skráti na požadovaný rozmer nožnicami.

Najväčšou výhodou je bezproblémový, voľný prechod pomedzi šnúry vertikálnej žalúzie, na rozdiel od klasických vertikálnych žalúzií, ktoré sú spojené retiazkou v spodnej časti a teda nie sú priechodné. Aj napriek priechodnosti je len minimálne riziko mechanického poškodenia žalúzie.

 

NÁVOD NA ÚDRŽBU VERTIKÁLNEJ ŽALÚZIE

Vertikálne žalúzie musia byť namontované už do hotových interiérov. Nesmie sa montovať do prašného a vlhkého prostredia. S ovládaním manipulujte opatrne, stále kolmo na horný nosník, aby nedošlo k poškodeniu ovládacích častí.

Konštrukciu a nosné profily vertikálnych látok čistíme vlhkou handrou. Pre jednotlivé typy vertikálnych látok platí nasledovné:

NATURE CONCEPT

  • povrch týchto látok je antistatický a usádzanie nečistôt, hlavne prachu je minimálne

  • tento typ látok nie je možné vzhľadom na zloženie prať ani chemický čistiť

  • odporúčame čistiť prachovkou alebo vlhkou handrou s mydlovým roztokom

ŠNÚRKOVÉ VERTIKÁLNE LÁTKY

  • povrch týchto látok je antistatický a usádzanie nečistôt, hlavne prachu je minimálne

  • tento typ látok nie je možné vzhľadom na zloženie chemický čistiť

  • odporúčame ručné pranie pri teplote 30* v mydlovom roztoku

  • pri praní v práčke by došlo k poškodeniu látok

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

  • povrch týchto látok je antistatický a usádzanie nečistôt, hlavne prachu je minimálne

  • tento typ látok je možné čistiť aj prať- presne odporúčanie a vymedzené podmienky čistenia nájdete v dokumente Technické parametre látky VŽ

NEPOUŽÍVAŤ ŽIADNE CHEMICKÉ ČISTIACE PROSTRIEDKY!

 

Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie